Вантажні перевезення
по Україні та Європі

Захід-Авто-Транс
Хочете замовити бюджетні вантажні перевезення по Україні чи Європі? Звертайтеся в транспортну компанію «Захід-Авто-Транс»! Наші професійні водії-експедитори швидко привезуть будь-який вантаж від дверей до дверей.

Висока якість послуг, що надаються, прийнятні ціни, індивідуальний підхід до кожного клієнта, професіоналізм і відповідальність за взяті на себе зобов'язання - саме так можна охарактеризувати пріоритетні напрямки діяльності транспортно-логістичної компанії «Захід-Авто-Транс».
https://www.zahid-avto-trans.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/service_inner_01.jpg
Власний автопарк з 20 вантажівок
Логістичний склад у Рівному
Професійні водії-експедитори
Відповідаємо за збереження вантажу

Схема роботи

Дзвінок
Укладання договору
Доставка вантажу

НАШ АВТОПАРК

https://www.zahid-avto-trans.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/avto-park-1-2.jpg
https://www.zahid-avto-trans.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/avto-park-1.jpg
Вантажні перевезення
https://www.zahid-avto-trans.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/avto-park.jpg

Захід-Авто-ТрансВантажні перевезення

Якщо ви шукаєте надійну і недорогу компанію по вантажоперевезеннях, звертайтеся в Захід-Авто-Транс. Ми гарантуємо високу якість послуг, доступну вартість, індивідуальний підхід, професіоналізм і повну відповідальність за взяті на себе зобов’язання. Наявність власного логістичного відділу і автопарку вантажного транспорту, професійні менеджери та багаторічний досвід роботи дозволяють швидко і якісно здійснювати доставку вантажів в будь-яких напрямках. Наші авто регулярно здійснюють поїздки по Україні, а також у Польщу, Німеччину, Францію, Нідерланди, країни Прибалтики.

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ТЕЛЕФОНУЙТЕ

Вантажні перевезення по Україні та Європі

Вантажні перевезення – це доволі важкий та громіздкий процес, який вимагає відповідальності та надійності. Компанія «Захід-Авто-Транс» виконає дану послугу якісно та бюджетно. Висококваліфіковані водії-експедитори доставлять найцінніший товар як по Україні, так і Європі за максимально короткий час. Перевеземо вантажі будь-яких габаритів (великі, маленькі, об’ємні) від дверей до дверей.

Послуги вантажних перевезень автотранспортом

Авто – це наймобільніший вид транспорту, який дозволяє здійснювати перевезення в будь-який час доби та пору року без непередбачуваних затримок та інших перешкод. В арсеналі компанії «Захід-Авто-Транс» знаходиться безліч автомобілів різного формату, якими можна транспортувати різноманітні товари:

 • негабаритні та великі;
 • вироби, які швидко псуються (продукти харчування та лікарські речовини, для яких потрібно створити особливі умови);
 • рідкі, сипучі та штучні матеріали.

Фірма надає гарантії на всі виконані послуги та бере на себе відповідальність за товар, що транспортується, в тому числі і на міжнародні вантажні перевезення. На кожен вид робіт укладається відповідний договір, в якому прописуються всі нюанси.

Основні умови послуги

Перед здійсненням поїздки важливо врахувати декілька важливих нюансів, без яких вона просто неможлива. Готуючись до вантажних перевезень за кордон, так і в межах країни, логістичний відділ компанії вираховує та розробляє найоптимальніші та економічно вигідні маршрути поїздки. Це допомагає значно знизити вартість послуги та пришвидшити сам процес, щоб товар прибув в потрібний та назначений час без затримок.

Також перед поїздкою формується ціна грузових перевезень, яка стартує згідно установленого тарифу та залежить від:

 • відстані (від пункту А до вказаної адреси);
 • характеру та параметрів вантажу (звичайний, габаритний чи великоваговий);
 • необхідності додаткових послуг;
 • індивідуальних вимог клієнта.

Важливо звернути увагу на те, що ми не перевозимо товари, які заборонені законодавством України чи країни,  в яку його необхідно транспортувати. Замовник має надати всі необхідні документи на вантаж:

 • для фізичних осіб – опис та паспорт з копією;
 • для юридичних осіб – товарно-транспортну накладну, рахунок-фактуру, довіреність та документ, який підтверджує особу.

Переваги вантажних перевезень компанією «Захід-Авто-Транс»

Перевезти вантаж по Україні та за її межами нашою компанією – це економічно вигідно, швидко та надійно. У нас працюють лише професіонали з багаторічним досвідом, які відмінно справляються з поставленими задачами. Постійний розвиток та розширення фірми додає нам цілу низку переваг:

 • цілковита безпека вантажів та можливість контролю на кожному сегменті маршруту без перебоїв;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • щораз нова розробка маршруту;
 • сучасний транспорт з власного автомобільного парку, який регулярно проходить перевірку та технічне обслуговування, щоб уникнути різних непередбачуваних ситуацій;
 • оперативність виконання замовлення будь-яких масштабів;
 • чудова цінова політика та взаємовигідні умови співпраці;
 • гарантія на послуги та лише якісне здійснення перевезень.

Досягти подібного ефекту можна при вірно поставлених завданнях, індивідуально розроблених стратегіях, надійній організації логістики, сучасному технічному оснащенні та висококваліфікованих працівниках, які чудово виконують свої функції. Маршрути від компанії «Захід-Авто-Транс» – це  безумовна надійність та безпека.

Замовити послугу можна за телефоном або залишити заявку на сайті. Менеджери компанії швидко реагують на замовлення та дадуть відповіді на всі поставленні питання. А також проконсультують та узгодять кожен нюанс аби ви були впевненні в нашому професіоналізмі.

Захід-Авто-Транс

В короткі терміни доставляємо сипучі матеріали (щебінь, відсів, пісок) по Рівному та області.

Зателефонуйте нам

+38 068 611 01 10