Захід-Авто-Транс

«Захід-Авто-Транс» вже понад 10 років займається продажем та доставкою сипучих матеріалів (щебінь, відсів, пісок) у Рівному та області. За час існування ми здобули репутацію надійного та відповідального партнера, сформували базу постійних клієнтів з фізичних та юридичних осіб.

Ми можемо гарантувати якість товарів, що поставляються і послуг, а також дотримання термінів їх надання, завдяки професійному менеджменту і чіткій взаємодії з підрядниками і субпідрядниками.

Основними видами діяльності нашої компанії є: роздрібний та оптовий продаж будівельних і оздоблювальних матеріалів, комплектація замовлень для будівельних фірм і приватних клієнтів, а також доставка будматеріалів та вантажні перевезення по Україні та Європі.

Володіючи сучасним обладнанням, використовуючи кращі матеріали, а також сучасні вітчизняні та зарубіжні технології, компанія “Захід-Авто-Транс” забезпечує високу якість  і доставку в найкоротші терміни. Колектив компанії  складається з професіоналів, які володіють колосальним досвідом в будівельній сфері.

Власний автопарк і парк спецтехніки дозволяє бути конкурентоспроможними на ринку поставок нерудних та інших будівельних матеріалів на будівельні майданчики міста Рівне і населених пунктів області.

Вантажні перевезення по Україні та Європі

Наша компанія, будучи досвідченим гравцем ринку вантажоперевезень, пропонує широкий спектр послуг по автомобільній доставці по всій території України. Великий досвід роботи і унікальні власні напрацювання в сфері доставки вантажів різного призначення дозволить нашим клієнтам переконатися в перевагах співпраці.

Захід-Авто-ТрансІнформація

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Наявність матеріалів (пісок, щебінь, відсів) на складі у Рівному
Пісок та щебінь доставляємо з власних карєрів.
Доставка від 1 до 30 тон. Можливість купити від 40 кг.
Найдешевші ціни на пісок у Рівному. Електронна вага.

АВТОПАРК

СЕРТИФІКАТИ ТА РЕКВІЗИТИ

Наш офіс

Наша локація
м. Рівне, вул. Курчатова 32
Робочі години
Пн-Сб: 09:00 - 18:00
Нд: 10:00 - 17:00
+38 068 611 01 10
west-auto-trans@ukr.net

Захід-Авто-Транс

В короткі терміни доставляємо сипучі матеріали (щебінь, відсів, пісок) по Рівному та області.

Зателефонуйте нам

+38 068 611 01 10